Colors: Yellow Color

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, розпорядження Комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2020 року, звернень голів комітетів дитячо-юнацького хокею та жіночого хокею, відповідно до рішення Виконавчого комітету Федерації від 12.03.2020 року,

-Олексію, на національному відборі, Ви були обрані організаторами одним з тренерів, які проводять оцінювання. Не здивувалися призначенням?

-Свою тренерську діяльність я почав в 2002 році, а в 2015 році переїхав з Москви до Києва і з того часу працюю в Україні. Так склалося, що першим колективом, з яким мені довелося попрацювати- це були хлопці СДЮСШОР "Сокіл" 2005 року народження. Природньо, що я досить добре знаю гравців цього віку і, по всій видимості, цей фактор і був ключовим при виборі мене в якості тренера в даній віковій групі.

У Харкові на ковзанці "Салтівський Лід" в минулі вихідні пройшов черговий етап "Національного відбору" серед гравців 2005-06 років народження. Для участі в тестуванні прибули гравці й тренери з Калушу, Вінниці, Кривого Рогу, Дніпра, Києва, Запоріжжя, Кременчука і інших міст.

- Ось, вже, минув тиждень після  завершення національного відбору серед хокеїстів 2008-го року народження, але у хокейної спільноти є питання щодо того, як, власне, пройшов відбір і що очікує кращих спортсменів цього віку.

15-16 лютого у місті Кременчук на льодовій арені «Айсберг» відбувся національний відбір до складу збірної команди України серед гравців 2008 року народження в якому взяли участь 84 юних хокеїсти з різних куточків нашої держави.

Шановні друзі!
Вже цими вихідними, в місті Кременчук відбудеться національний відбір серед гравців 2008 року народження. До вашої уваги розклад заходу. Пряма трансляція на нашому Youtube каналі

З 17 по 19 квітня у Празі (Чехія) збірна команда України серед гравців 2007 року народження візьме участь у міжнародному турнірі BOOKCAMP HOCKEY CUP. Нагадаємо, що ця збірна була сформована за результатами національного відбору, який було проведено у Києві у грудні 2019 року. Цей турнір стане першим виїздом для наших юних хокеїстів після національного відбору.

Фахівцями комітету дитячо-юнацького хокею Федерації хокею було прийнято рішення щодо проведення національного відбору серед гравців 2006 року народження одночасно з відбором до збірної команди України U15. Саме тому у Харкові з 29 лютого по 1 березня на льодовій арені «Салтівський лід» відбудеться два національних відбори.