Чемпіонати України

loading...
  Чемпіонат України серед юнаків 2005 р.н.
Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Динамо 16 15 0 97 - 35 62 47 1 0
2 Сокіл 14 7 6 53 - 55 -2 22 0 1
3 Крижинка 14 5 7 47 - 55 -8 19 2 0
4 СДЮСШОР 13 3 9 33 - 65 -32 11 1 0
5 Ковалівські Кабани 13 1 9 39 - 59 -20 6 0 3
  Чемпіонат України серед юнаків 2006 р.н.
Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 СДЮСШОР 14 10 2 73 - 45 28 33 1 1
2 Сокіл 12 10 1 81 - 27 54 31 0 1
3 Альтаїр 14 6 5 69 - 60 9 22 1 2
4 Динамо 12 5 6 32 - 38 -6 17 1 0
5 Крижинка 12 3 7 30 - 40 -10 12 1 1
6 Кривбас 12 4 8 42 - 73 -31 12 0 0
7 Кременчук 12 1 10 35 - 79 -44 5 1 0
  Чемпіонат України серед юнаків 2007 р.н.

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Морські Вовки 16 9 1 103 - 57 46 39 6 0
2 Сокіл 15 10 1 78 - 44 34 35 1 3
3 Крижинка 14 7 5 85 - 47 38 24 1 1
4 Шершні 16 6 6 109 - 81 28 23 1 3
5 Галицькі Леви 13 4 7 63 - 86 -23 14 0 2
6 Білий Барс 16 0 16 35 - 158 -123 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Дніпро 12 11 1 68 - 16 52 33 0 0
2 СДЮСШОР 14 9 5 46 - 24 22 27 0 0
3 Дружба-78 12 4 7 26 - 61 -35 14 1 0
4 Альтаїр 14 4 9 35 - 57 -22 13 0 1
5 Кременчук 12 3 9 27 - 44 -17 9 0 0
  Чемпіонат України серед юнаків 2008 р.н.

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл 20 20 0 353 - 32 321 60 0 0
2 Крижинка-1 20 13 7 162 - 82 80 39 0 0
3 Патріот 20 12 8 236 - 71 165 36 0 0
4 Кременчук 20 11 9 195 - 87 108 33 0 0
5 Крижинка-2 20 4 16 52 - 274 -222 12 0 0
6 Дніпро 20 0 20 9 - 461 -452 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Ягуар 16 16 0 137 - 22 115 48 0 0
2 Краматорськ 16 9 6 83 - 68 15 28 0 1
3 СДЮСШОР 16 5 11 50 - 95 -45 15 0 0
4 Кривбас 16 4 10 44 - 96 -52 12 0 0
5 Союз 16 3 10 55 - 88 -33 11 1 0

Всеукраїнські змагання

loading...
  Юнаки 2009 р.н.
  Юнаки 2010 р.н.
  Юнаки 2011 р.н.

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 СДЮСШОР 16 16 0 145 - 14 131 48 0 0
2 Кривбас 16 11 5 100 - 47 53 33 0 0
3 Морські Вовки 16 7 9 98 - 83 15 21 0 0
4 Краматорськ 16 5 11 38 - 121 -83 15 0 0
5 Дніпро (Херсон) 16 1 15 30 - 146 -116 3 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл 15 14 0 78 - 24 54 44 1 0
2 Галицькі Леви 15 6 6 50 - 59 -9 23 2 1
3 Спарта 16 5 9 45 - 62 -17 18 1 1
4 Крижинка 16 4 9 48 - 60 -12 16 1 2
5 Кременчук 16 5 10 49 - 65 -16 16 0 1

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Крижинка-1 12 10 1 86 - 15 71 32 1 0
2 Морські Вовки 10 7 1 85 - 31 54 23 0 2
3 Сокіл 8 7 1 49 - 11 38 21 0 0
4 Дніпро 8 4 3 52 - 19 33 14 1 0
5 Крижинка-2 14 2 12 17 - 124 -107 6 0 0
6 Придніпровськ 12 0 12 12 - 101 -89 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 СДЮСШОР - 2 12 12 0 107 - 18 89 36 0 0
2 Союз 14 9 4 183 - 48 135 28 0 1
3 СДЮСШОР-1 12 7 3 94 - 26 68 24 1 1
4 Кременчук 12 7 5 115 - 52 63 21 0 0
5 Дружба-78 14 4 9 68 - 62 6 14 1 0
6 Краматорськ 10 3 7 76 - 38 38 9 0 0
7 Суми 14 0 14 2 - 401 -399 0 0 0

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл-1 9 9 0 103 - 34 69 18 0 0
2 Білий Барс 6 4 2 51 - 30 21 8 0 0
3 КДЮСШ Школа Спорту (Київ) 9 3 5 33 - 71 -38 7 0 0
4 Патріот 6 1 4 25 - 47 -22 3 0 0
5 Крижинка-2 6 0 6 24 - 54 -30 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл-2 9 6 2 84 - 53 31 13 0 0
2 Спарта 9 6 3 78 - 68 10 12 0 0
3 Київські Бульдоги 9 3 5 41 - 52 -11 7 0 0
4 Крижинка-1 9 2 7 58 - 88 -30 4 0 0

Група В

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Краматорськ - 1 9 8 1 147 - 61 86 16 0 0
2 Придніпровськ - 1 9 8 1 85 - 53 32 16 0 0
3 СДЮСШОР 9 4 5 68 - 73 -5 8 0 0
4 Дніпро - 2 9 2 7 52 - 83 -31 4 0 0
5 Кременчук - 2 12 2 10 74 - 156 -82 4 0 0

Група Г

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Дніпро - 1 6 5 0 144 - 9 135 12 0 0
2 Кременчук - 1 6 3 2 93 - 46 47 8 0 0
3 Краматорськ - 2 6 1 4 12 - 116 -104 4 0 0
4 Придніпровськ - 2 6 0 3 5 - 83 -78 0 0 0

Група Д

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Кривбас 9 7 2 87 - 58 29 14 0 0
2 Одеса - 1 6 6 0 102 - 28 74 12 0 0
3 Дніпро (Херсон) 9 4 5 69 - 68 1 8 0 0
4 Одеса - 2 6 1 5 35 - 53 -18 2 0 0
5 Салют 6 0 6 20 - 106 -86 0 0 0