Чемпіонати України

loading...
  Чемпіонат України серед юнаків 2005 р.н.
Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Динамо 4 4 0 32 - 11 21 12 0 0
2 Сокіл 4 3 1 18 - 10 8 9 0 0
3 Крижинка 2 1 1 10 - 6 4 3 0 0
4 Ковалівські Кабани 4 1 3 14 - 20 -6 3 0 0
5 СДЮСШОР 6 1 5 13 - 40 -27 3 0 0
  Чемпіонат України серед юнаків 2006 р.н.
Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл 4 4 0 30 - 5 25 12 0 0
2 СДЮСШОР 2 2 0 12 - 5 7 6 0 0
3 Альтаїр 4 2 2 13 - 13 0 6 0 0
4 Динамо 4 1 2 11 - 8 3 5 1 0
5 Крижинка 4 1 2 8 - 14 -6 4 0 1
6 Кривбас 2 1 1 7 - 10 -3 3 0 0
7 Кременчук 4 0 4 7 - 33 -26 0 0 0
  Чемпіонат України серед юнаків 2007 р.н.

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл 4 4 0 22 - 7 15 12 0 0
2 Морські Вовки 4 3 0 26 - 13 13 11 1 0
3 Крижинка 2 2 0 18 - 5 13 6 0 0
4 Шершні 4 0 3 13 - 21 -8 1 0 1
5 Галицькі Леви 2 0 2 2 - 12 -10 0 0 0
6 Білий Барс 4 0 4 10 - 33 -23 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 СДЮСШОР 2 2 0 7 - 0 7 6 0 0
2 Дружба-78 2 2 0 10 - 7 3 6 0 0
3 Дніпро 0 0 0 - 0 0 0 0
4 Альтаїр 2 0 2 7 - 10 -3 0 0 0
5 Кременчук 2 0 2 0 - 7 -7 0 0 0
  Чемпіонат України серед юнаків 2008 р.н.

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Дніпро 0 0 0 - 0 0 0 0
2 Кременчук 0 0 0 - 0 0 0 0
3 Крижинка-1 0 0 0 - 0 0 0 0
4 Крижинка-2 0 0 0 - 0 0 0 0
5 Патріот 0 0 0 - 0 0 0 0
6 Сокіл 0 0 0 - 0 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Донбас 0 0 0 - 0 0 0 0
2 Кривбас 0 0 0 - 0 0 0 0
3 СДЮСШОР 0 0 0 - 0 0 0 0
4 Союз 0 0 0 - 0 0 0 0
5 Ягуар 0 0 0 - 0 0 0 0

Всеукраїнські змагання

loading...
  Юнаки 2009 р.н.
  Юнаки 2010 р.н.
  Юнаки 2011 р.н.

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Кривбас 4 3 1 25 - 7 18 9 0 0
2 Морські Вовки 4 3 1 31 - 17 14 9 0 0
3 СДЮСШОР 2 2 0 32 - 0 32 6 0 0
4 Краматорськ 2 0 2 1 - 14 -13 0 0 0
5 Дніпро 4 0 4 6 - 57 -51 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл 4 4 0 25 - 7 18 12 0 0
2 Галицькі Леви 2 1 0 10 - 8 2 5 1 0
3 Спарта 4 0 3 11 - 18 -7 1 0 1
4 Крижинка 0 0 0 - 0 0 0 0
5 Кременчук 2 0 2 4 - 17 -13 0 0 0

Група А

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Сокіл 4 4 0 38 - 3 35 12 0 0
2 Дніпро 2 2 0 24 - 2 22 6 0 0
3 Крижинка-1 2 1 0 11 - 8 3 5 1 0
4 Морські Вовки 2 0 1 8 - 11 -3 1 0 1
5 Крижинка-2 2 0 2 2 - 22 -20 0 0 0
6 Придніпровськ 4 0 4 3 - 40 -37 0 0 0

Група Б

Ранг Команди Зіграно Перемоги Поразки Різниця РШ Очки Перемог в ОТ Поразок в ОТ
1 Союз 2 2 0 84 - 0 84 6 0 0
2 СДЮСШОР - 2 2 2 0 11 - 6 5 6 0 0
3 Кременчук 2 2 0 10 - 5 5 6 0 0
4 СДЮСШОР-1 2 1 0 6 - 6 0 4 0 1
5 Дружба-78 2 0 1 6 - 6 0 2 1 0
6 Краматорськ 4 0 4 11 - 21 -10 0 0 0
7 Суми 2 0 2 0 - 84 -84 0 0 0